«Хамелеон Софт» їде на Leather & Shoes і Smart Retail

Будемо раді зустрічі на цих заходах!

Хамелеон Софт на Leather Shoes і Smart Retail

Наступного тижня в Києві відбудуться відразу два заходи: виставка Leather & Shoes і конференція Smart Retail. «Хамелеон Софт» візьме участь в обох.

Leather & Shoes присвячена взуттю, шкірі і хутру. Проводиться вона в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ), Київ, пр. Броварський, 15, павільйони 1 — 3, з 17 по 20 липня 2018 року. На цьому заході ми вперше. Приходьте на стенд «Хамелеон Софт» 2В17 (він знаходиться приблизно посередині 2-го павільйону). Наші менеджери детально розкажуть Вам про програму, продемонструють її можливості для організації ефективного обліку і дадуть відповідь на всі питання!

Конференція Smart Retail, 20 липня 2018 року, охопить питання розвитку бізнесу в ритейлі. Місце проведення: Київ, вул. Жилянська, 75, БЦ «Євразія», 12 поверх. Наш керівник виступить з доповіддю на тему «Брак касирів — черги — роздратовані покупці йдуть назавжди. Як вирішити проблему інноваційно і швидко?». Крім того, на цьому заході Ви також знайдете наш стенд — №7, де зможете отримати консультацію про програмні продукти «Хамелеон Софт».

До зустрічі на Leather & Shoes і Smart Retail!

Опубліковано в: Корисна iнформацiя.