«Хамелеон Софт» на Private Label-2018

Запрошуємо на X Міжнародну практичну конференцію!

"Хамелеон Софт" на Private Label-2018

Літо — сезон відпусток, який зазвичай тече повільно і спокійно. Всюди, але не в нашій компанії. Ми активно відвідуємо профільні заходи: в липні були на конференції Smart Retail і виставці Leather & Shoes (читайте звіт). Зараз активно готуємося до наступної конференції — Private Label-2018, яка відбудеться 31 серпня (наступна п’ятниця), в Києві, РК «Ультрамарин», вул. Липківського, 1А, 3 поверх. Вона, як і попередня, присвячена розвитку рітейлу, а також взаємодії виробника, постачальника і торгових мереж, рішенням, які можуть підвищити ефективність торгівлі.

На Private Label’18 виступить керівник «Хамелеон Софт», Дмитро Агапов. Доповідь буде присвячена темі: «Сам собі магазин: світові тренди і українські реалії».

Основна тенденція в світовому рітейлі — впровадження систем самообслуговування у різних варіаціях. І якщо рух в цей бік в Європі і США почався багато років тому, то в Україні він тільки зароджується. На нашому стенді Ви зможете побачити в роботі касу самообслуговування Self-checkout Chameleon Indigo, побути трохи в ролі покупця, оцінивши переваги та зручність пристрою, і отримати відповіді на всі свої запитання.

Крім цього, також будуть представлені програмні рішення:

  • Хмарна система обліку і контролю Cloud Scout
  • Класичне робоче місце касира на ПК і touch-screen моніторі Chameleon POS
  • Робоче місце касира і офіціанта на планшеті DOMiNO POS

Приходьте — будемо раді поспілкуватися і продемонструвати наші продукти!

Опубліковано в: Корисна iнформацiя.