“В основі нашої стратегії - продавати готові продукти і рішення, а не виступати постачальником "сировини" для іноземних компаній.

Ми не перепродаємо робочий час, ми створюємо повністю готові продукти і вже готовий продукт просуваємо як на вітчизняному ринку, так і за кордоном. Ми розуміємо, що продаж готових рішень - шлях значно важчий, ніж продаж робочого часу розробників, але впевнені що це принесе в підсумку найкращий результат.

Запрошуємо в нашу компанію, яка активно розвивається, розробників для роботи в команді, що допоможуть нам з упевненістю підтвердити, що "Зроблено в Україні" - це круто!"

Дмитро Агапов, директор компанії “Хамелеон Софт”.

 

 
Компанія «Хамелеон Софт» - це український розробник готових рішень для автоматизації роздрібної торгівлі в магазинах, супермаркетах, кафе, ресторанах, а також рішень для прийому платежів. На ринку з 2008 року.

У 2009 році наше підприємство було офіційно зареєстровано і почався продаж перших версій програмного забезпечення для автоматизації роздрібної торгівлі.

У 2010 році ми успішно реалізувала проект за участю Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, після закінчення якого отримали статус акредитованого консультанта. У 2012 році компанії вручили нагороду "Лідер галузі".
На сьогоднішній день наше програмне забезпечення "Chameleon" для автоматизації роздрібної торгівлі використовується в більш ніж на 3500 торгових точках.

Послугами процесингового комплексу "COLIBRI" користується понад 10 тис користувачів..

Компанія має представництва у різних містах та країнах. Географія нашої присутності постійно збільшується як за рахунок власних представництв, так і за рахунок дилерів.

Компанія "Хамелеон Софт" активно розвиває сфери послуг, що надаються. Якщо кілька років тому основною спеціалізацією був продаж програмного забезпечення, то тепер ми робимо акцент на послуги комплексного впровадження програмного забезпечення, супроводу систем обліку, послуги з підбору та продажу обладнання та його сервісного обслуговування.

У 2015 році компанія запустила послуги з продажу, обслуговування та ремонту фіскальної техніки.

Головним критерієм успіху компанії "Хамелеон Софт" є наша команда, здатна забезпечити стабільну роботу, підтримку і наш розвиток.

Тому ми запрошуємо розробників влитися в нашу динамічно розвивається, які допомогли б нам підтвердити високу якість продуктів "Хамелеон Софт".

Перспективними напрямками розвитку в 2016 році є випуск програмного забезпечення для каси самообслуговування і нового комплексу для ресторанів і кафе.

Співпраця з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР)

Компанія "Хамелеон Софт" підтвердила кваліфікацію для реалізації проектів "Консалтинг в області автоматизації торгівлі і розробці програмного забезпечення" в рамках Програми ділових консультаційних послуг (BAS) ЄБРР.

З більш детальною інформацією про Програму та критерії участі в ній для ММСП можна ознайомиться на сайтах:
www.ebrd.com/ru/home.html

www.facebook.com/ebrdbasukraine