Партнери

Компанія "Державні Лотереї"

Компанія "Державні лотереї" це національна мережа розповсюдження лотерейної продукції, яка об'єднала всі пропозиції державних операторів лотерей "МСЛ", "Українська Національна Лотерея" і "Патріот". Працює на ринку України більше 10 років.
 

Компанія "Кредіс"

Компанія "Кредіс" почала свою діяльність у 2003 році. Компанія займається розробкою модулів для бухгалтерських програм, торгівлі, виробництва та інших сфер. Крім цього, "Кредіс" займається продажем комп'ютерного та торгового обладнання, комплектуючих, систем відеоспостереження, продажем офісних меблів. Фахівці компанії постійно вдосконалюють свої програмні рішення та розвивають IT-сегмент.

ПП "Омега"

Приватне підприємство "Омега" на ринку фіскального обладнання 15 років. Компанія є одним з центрів сервісного обслуговування РРО у Вінницькій області. Компанія також спеціалізується на автоматизації торгівлі, роздрібному продажі, ремонті комп'ютерної та офісної техніки, а також встановленням систем відеоспостереження.

 

ТОВ "Підприємство "КМК"

ТОВ "Підприємство "КМК" працює на ринку складного торгового обладнання більше 20 років. У сферу діяльності входять: продаж, технічне обслуговування та ремонт реєстраторів розрахункових операцій, ваг, принтерів, сканерів штрих кодів, технологічного обладнання, лічильників банкнот і детекторів валют. Крім того, підприємство займається впровадженням програмного забезпечення для автоматизації торгівлі.

Окремий напрямок діяльності - впровадження систем безпеки і відеоспостереження на торгових та промислових об'єктах. Також підприємство постачає металеве стелажне обладнання для торгівлі, вітрини та прилавки з алюмінієвого профілю і ДСП.
Основний принцип роботи підприємства - якісна сервісна підтримка проданого обладнання протягом усього терміну служби у клієнта. У теперішній час ми обслуговуємо більшість торгових мереж в Миколаєві і області: ТД «Південний Буг», «Novus», «Таврія В», «Сільпо», «АТБ», «ЕКО-Маркет», «Копійка», «Метро», «Медицина для Вас» та ін.

Детальніше
 

ЦСО Каса Запоріжжя

В арсеналі ЦСО Каса Запоріжжя - величезний досвід в автоматизації та сервісному обслуговуванні підприємств роздрібної торгівлі. Велика кількість великих підприємств скористалися комплексним впровадженням автоматизованого обліку, придбали та обслуговують в сервісному центрі касові апарати і фіскальні реєстратори. Технічні фахівці компанії обслуговують фіскальну та вагову техніку не тільки в м. Запоріжжя, але й області. На даний момент на обслуговуванні перебуває понад 600 одиниць фіскальної техніки (касових апаратів і фіскальних реєстраторів).

Профільні послуги сервісного центру ЦСО Каса Запоріжжя:
• Сервісне обслуговування касових апаратів, фіскальних реєстраторів (щомісячне, щоквартальне).
• Сервісне обслуговування ваг (товарних, вантажних, з печаткою етикеток) (щомісячне, щоквартальне).
• Ремонт касових апаратів, фіскальних реєстраторів.
• Ремонт ваг будь-яких модифікацій (щомісячне, щоквартальне).
• Ремонт торгового обладнання (грошових ящиків, сканерів, принтерів чеків, принтерів етикеток).
• Ремонт комп'ютерної техніки (промислові ПК, POS-термінали, сенсорні монітори).
• Продаж касових апаратів, фіскальних реєстраторів.
• Продаж торгового обладнання.
• Продаж POS-техніки, обладнання для друку.
• Автоматизація торгівлі, консультаційні послуги щодо роботи програмного забезпечення та підтримку.
Переваги:
• Робота безпосередньо з виробниками касової техніки.
• Постійна наявність найпопулярніших моделей касової та фіскальної техніки, які відповідають останнім вимоги законодавства, таких як наявність КЛЕФ (Контрольної Стрічки Електронної Форми).
• Компанія займається продажем, обслуговуванням, а також навчанням роботи на касовій техніці.
• Обслуговування та ремонт касових апаратів та іншої техніки здійснюється висококласними фахівцями, що мають багаторічний досвід роботи в даній області.
• Компанія займається сервісним обслуговування клієнтів не тільки в Запоріжжі, в Запорізькій області, а також за її межами.
• Відправка товару по всій території України.
• Різноманітність торгового обладнання (фіскальні реєстратори, РОS-обладнання, ваговимірювальні прилади, банківське обладнання, маркувальне обладнання, системи відеоспостереження, шафи для одягу, сейфи, сенсорні системи, витратні матеріали, антикражні системи).
ЦСО Каса Запоріжжя надає всім бажаючим:
• Моніторінг змін в законодавчих актах, що стосуються роботі з РРО (касових апаратах).
• Дає можливість отримувати безкоштовні консультації.
• Отримання інформації щодо нових надходженнь і останніх акціях.
• Відкритий доступ до бази бланків та нормативних документів з касової дисципліни.
• Купівля касових апаратів, фіскальних реєстраторів, ПЗ для автоматизації торгівлі.

Детальніше
 

НОРТ

Місія союзу «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ): «Створення інноваційних можливостей для впевненого зростання національного бізнесу". Представники союзу прагнуть до налагодження конструктивного діалогу між малим, середнім бізнесом і державною владою. Робляться різні заходи і організовуються заходи для сприяння розвитку бізнесу в Україні.

ООО "ВВС Мотор"

ТОВ "ВВС Мотор" вже більше 25 років працює на ринку автоматизації бізнес-процесів і є надійним партнером для багатьох торгових, виробничих і сервісних підприємств. Фахівці центра сервісного обслуговування підберуть будь-яке торгівельне обладнання, яке буде відповідати потребам будь-якого бізнесу: обладнання для автоматизації магазинів, кіосків, супермаркетів, торгових центрів, барів, ресторанів, кафе, готелів, складів і виробництв.

Одним з найважливіших напрямків діяльності компанії є обслуговування електронно-контрольних касових апаратів і реєстраторів. Обслуговування здійснюється ліцензованими технічними фахівцями. Фахівці компанії "ВВС Мотор" регулярно проходять навчання і мають акредитацію всіх провідних виробників касової техніки. Штат сервісної служби складається з багатопрофільних фахівців з автоматизації торгового обліку, автоматизації процесів на виробництвах, в закладах громадського харчування і сфери послуг.

Детальніше
 

Клієнти

Screen

Торгова мережа Кісет
Працюють на ринку Харкова більше 15 років. На сьогодні мережа складається з понад 200 торгових точок у м. Харкові і Харківській області формату від єврокіоска до мінімаркету самообслуговування.
Співпраця компанії Хамелеон софт і Кисет почалася в 2009 році.
digma

Дігма
Компанія "Дігма" почала все успішний розвиток більше 10 років тому. На сьогодні мережа складається з більш ніж 20 магазинів формату самообслуговування, які розташовані в Харкові і області. У магазинах представлені близько 18 тис.одиниць найменувань товарів продовольчої і непродовольчої групи.
attika

Аттика
Компанія “Аттика” входить в торговую групу “Дігма”. В Харкові це одна з найбільших мереж кіосків і павильйонів, через які реалізуються сигарети, табачні вироби і інші споживчі групи товарів.
salt

Салтовський м'ясокомбінат
Салтівський м'ясокомбінат знаходиться в числі найбільших підприємств України, які працюють в сфері м'ясопереробки і виробництва ковбас та м'ясних продуктів. Підприємство розпочало свою діяльність з 2003 року і за цей час отримало широке коло споживачів продукції і заслужило репутацію надійного партнера.
bell

Bell
Компанія існує з 2001 року. Основним напрямком діяльності є роздрібний продаж цифрової техніки, аксесуарів, послуг операторів мобільного зв'язку по підключенню до телефонної мережі та надання послуг Інтернету.
souzdruk

СОЮЗДРУК
Агенство "СОЮЗДРУК" - велика роздрібна мережа з продажу друкованих засобів інформації, книжкової продукції та супутніх товарів в м.Київ. На ринку України працює понад 60 років.
tkiosk

Т-киоск
Компанія "Т-кіоск" - найбільша роздрібна мережа кіосків з продажу тютюнової продукції і преси в м.Київ. Компанія працює на ринку України більше 12 років.
lemon

Lemongrass House
Компанія "Lemongrass House" є виробником свіжих і натуральних косметичних продуктів для ароматерапії , спа - процедур і індивідуального використання.
logo dom piva

Beerhouse
Компанія "Beerhouse" є дистриб'ютором та реалізатором багатьох популярних торгових марок пива, таких виробників як: ТОВ «Пінта-Кремінський пивоварний завод», ВАТ «Уманьпиво», Мелітопольського пивзаводу ТОВ «Роял Фрут Гарден», ТОВ «Пиводар», ТОВ «БРОВАР ». Придбати якісне пиво можна в офіційних магазинах компанії під назвою "Дом пива".
Xellio

Datex-Exellio
Компанія Datex-Exellio один з найбільших виробників касових апаратів і фіскальних реєстраторів в Україні. Також компанія пропонує не тільки якісну техніку, але й забезпечує найкращу технічну підтримку.
unisystem

unisystem
Один з найбільших виробників касових апаратів, фіскальних реєстраторів, торгового обладнання в Україні.
ryan

Руан
У 1997 році була заснована компанія ТОВ «РАС Руан». У 2002 році відкрилася перша роздрібна РУАН аптека. Дніпропетровськ і його жителі відмінно сприйняли нового гравця на фармацевтичному ринку. До 2009 року відкрилося 74 аптеки в Дніпропетровському регіоні, які налічували 532 людини колективу.
image description

mayer
"Майер" – це велика компанія, яка сьогодні динамічно розвивається і є офіційним дистриб'ютором продукції компанії "MondelezUA". Портфель компанії налічує більше 100 брендів продуктів харчування, які є невід'ємною частиною будь-якого магазину.
gera

Гера
Заснована в 1992 році. Компанія почала свою діяльність з виробництва та продажу споживчих товарів. На сьогодні компанія Гера є великим імпортером торгового обладнання для автоматизації торгівлі, а також виробником фіскальної техніки.
Screenshot_7

Сонячна долина
Виробник вина, заснований ще в 1888 році князем Голіциним. Популярність «Сонячній Долині», принесли такі легендарні вина як «Чорний Доктор», «Сонячна Долина», «Чорний Полковник», «Золота Фортуна «Архадерессе» о– це ексклюзивні «смакові легенди» із старовинних винпідвалів «Архадерессе».
Крім виробництва вина, підприємство відкрило і продовжує розвивати власну фірмову мережу магазинів "Вина Сонячної Долини".
brand_evanto

UMH
В даний час, за кількістю торговельних точок, з продажу преси та супутніх товарів компанія є найбільшою в Україні. До складу компанії входять мережі: «Твоя Преса» в Києві та Київській області, Донецьку, Дніпропетровську, Львові та Миколаєві, «Союздрук» у Харкові та Луганській області, «Горпресса» в Одесі та Одеській області.
Screenshot_6
Артемівський завод шампанських вин
Відомий виробник вина і шампанського, місія якого створювати високоякісне класичне ігристе вино для розвитку національної культури виноспоживання і просування української продукції на міжнародному ринку.