Партнери

Screen

Торгова мережа Кісет
Працюють на ринку Харкова більше 15 років. На сьогодні мережа складається з понад 200 торгових точок у м. Харкові і Харківській області формату від єврокіоска до мінімаркету самообслуговування.
Співпраця компанії Хамелеон софт і Кисет почалася в 2009 році.
digma

Дігма
Компанія "Дігма" почала все успішний розвиток більше 10 років тому. На сьогодні мережа складається з більш ніж 20 магазинів формату самообслуговування, які розташовані в Харкові і області. У магазинах представлені близько 18 тис.одиниць найменувань товарів продовольчої і непродовольчої групи.
attika

Аттика
Компанія “Аттика” входить в торговую групу “Дігма”. В Харкові це одна з найбільших мереж кіосків і павильйонів, через які реалізуються сигарети, табачні вироби і інші споживчі групи товарів.
salt

Салтовський м'ясокомбінат
Салтівський м'ясокомбінат знаходиться в числі найбільших підприємств України, які працюють в сфері м'ясопереробки і виробництва ковбас та м'ясних продуктів. Підприємство розпочало свою діяльність з 2003 року і за цей час отримало широке коло споживачів продукції і заслужило репутацію надійного партнера.
bell

Bell
Компанія існує з 2001 року. Основним напрямком діяльності є роздрібний продаж цифрової техніки, аксесуарів, послуг операторів мобільного зв'язку по підключенню до телефонної мережі та надання послуг Інтернету.
souzdruk

СОЮЗДРУК
Агенство "СОЮЗДРУК" - велика роздрібна мережа з продажу друкованих засобів інформації, книжкової продукції та супутніх товарів в м.Київ. На ринку України працює понад 60 років.
tkiosk

Т-киоск
Компанія "Т-кіоск" - найбільша роздрібна мережа кіосків з продажу тютюнової продукції і преси в м.Київ. Компанія працює на ринку України більше 12 років.
lemon

Lemongrass House
Компанія "Lemongrass House" є виробником свіжих і натуральних косметичних продуктів для ароматерапії , спа - процедур і індивідуального використання.
logo dom piva

Beerhouse
Компанія "Beerhouse" є дистриб'ютором та реалізатором багатьох популярних торгових марок пива, таких виробників як: ТОВ «Пінта-Кремінський пивоварний завод», ВАТ «Уманьпиво», Мелітопольського пивзаводу ТОВ «Роял Фрут Гарден», ТОВ «Пиводар», ТОВ «БРОВАР ». Придбати якісне пиво можна в офіційних магазинах компанії під назвою "Дом пива".
Xellio

Datex-Exellio
Компанія Datex-Exellio один з найбільших виробників касових апаратів і фіскальних реєстраторів в Україні. Також компанія пропонує не тільки якісну техніку, але й забезпечує найкращу технічну підтримку.
unisystem

unisystem
Один з найбільших виробників касових апаратів, фіскальних реєстраторів, торгового обладнання в Україні.
ryan

Руан
У 1997 році була заснована компанія ТОВ «РАС Руан». У 2002 році відкрилася перша роздрібна РУАН аптека. Дніпропетровськ і його жителі відмінно сприйняли нового гравця на фармацевтичному ринку. До 2009 року відкрилося 74 аптеки в Дніпропетровському регіоні, які налічували 532 людини колективу.
image description

mayer
"Майер" – це велика компанія, яка сьогодні динамічно розвивається і є офіційним дистриб'ютором продукції компанії "MondelezUA". Портфель компанії налічує більше 100 брендів продуктів харчування, які є невід'ємною частиною будь-якого магазину.
gera

Гера
Заснована в 1992 році. Компанія почала свою діяльність з виробництва та продажу споживчих товарів. На сьогодні компанія Гера є великим імпортером торгового обладнання для автоматизації торгівлі, а також виробником фіскальної техніки.
Screenshot_7

Сонячна долина
Виробник вина, заснований ще в 1888 році князем Голіциним. Популярність «Сонячній Долині», принесли такі легендарні вина як «Чорний Доктор», «Сонячна Долина», «Чорний Полковник», «Золота Фортуна «Архадерессе» о– це ексклюзивні «смакові легенди» із старовинних винпідвалів «Архадерессе».
Крім виробництва вина, підприємство відкрило і продовжує розвивати власну фірмову мережу магазинів "Вина Сонячної Долини".
brand_evanto

UMH
В даний час, за кількістю торговельних точок, з продажу преси та супутніх товарів компанія є найбільшою в Україні. До складу компанії входять мережі: «Твоя Преса» в Києві та Київській області, Донецьку, Дніпропетровську, Львові та Миколаєві, «Союздрук» у Харкові та Луганській області, «Горпресса» в Одесі та Одеській області.
Screenshot_6
Артемівський завод шампанських вин
Відомий виробник вина і шампанського, місія якого створювати високоякісне класичне ігристе вино для розвитку національної культури виноспоживання і просування української продукції на міжнародному ринку.