Касові апарати

Фіскальні реєстратори

Сканери штрих-коду

Принтери чеків

Принтери етикеток

Моноблоки

Обчислювальна техніка

Грошові ящики

Витратні матеріали

Комплексні рішення

Стійки для обладнання

 
 
 

Торгово-касове обладнання: купуйте у перевірених партнерів

Власників будь-якого торгового бізнесу турбують такі питання як отримання прибутку, позбавлення від нестач, прискорення процесу продажів, ліквідація помилок продавців та касирів. Рішення більшості з них надасть їм торгово-касове обладнання.

Компанія «Хамелеон софт» пропонує своїм клієнтам вигідні програмні компоненти власного виробництва для здійснення сучасної торгівлі. У своєму ринковому сегменті підприємство працює з 2008 року. За цей час співробітники «Хамелеон софт» встигли стати надійним партнером для багатьох торговельних точок різних масштабів. Продаж касового обладнання високої якості – наша основна спеціалізація.

Контрольно-касове обладнання і його особливості

Касове обладнання призначене для швидкого розрахунку готівкою або карткою. Воно набагато прискорює робочий діалог продавця і покупця, містить в собі широку номенклатуру товарів або послуг, спрощує процес складання звітності.

Техніку, що використовується на робочому місці касира, ще називають POS-обладнанням. Залежно від специфіки товару торговельної мережі, каса може бути оформлена різною POS-технікою. Так, наприклад, для продуктового магазину буде потрібен касовий бокс з протяжної стрічкою, для магазину одягу – звичайний стіл, на якому розміститься касовий апарат.

Ціна касового обладнання залежить від його технічних особливостей і видів. До перших належить бездротове з'єднання, наявність і розміри вбудованої пам'яті операцій, робота від акумулятора, варіанти підключення і т.д. А ось про останні власникові бізнесу варто дізнатися детальніше.

Види торгово-касового обладнання

Для прискорення процесу продажів на робочому місці касира повинні бути присутні такі основні установки:

  • Персональний комп'ютер. Він є основним функціональним вузлом всієї каси. У систему повинна бути внесена торгова програма автоматизованого обліку, яка допоможе стежити за приходом і витратою товару. Дана програма виконує функцію сполучної ланки між усім периферійним касовим обладнанням.
  • Фіскальна техніка. Розділяється на касові апарати та реєстратори. Вони надають звіти в податкову інспекцію, роздруковують чеки для покупців. Втім, для останньої операції можуть використовуватися і спеціальні принтери чеків.
  • Сканери штрих-коду. Якщо товарний асортимент досить скромний, сканер штрихових кодів буде зайвим, однак при наявності широкого спектру товарів він допоможе швидше знайти один з них базі і зафіксувати його продаж.
  • Торговельні ваги. Незамінні при продажу вагового товару, який заздалегідь не проштрихкодований.
  • Принтери етикеток. Потрібні при повному самообслуговуванні магазину під час створення нових етикеток для стікерування.
  • Касовий ящик. У цей пристрій касир складає отримані від покупців гроші. Особливість такого ящика – він відкривається тільки після роздруковування чека.
  • Банківський термінал. Дозволяє покупцеві розплатитися банківською карткою просто на касовому вузлі.
  • Детектор для грошей. Убезпечить продавця від отримання фальшивих грошей. За допомогою інфрачервоного або ультрафіолетового випромінювання компактна машинка здатна виявити підробку.

Компанія «Хамелеон софт» знаходиться в постійному процесі пошуку та розробки нових пропозицій. Купити касове обладнання вигідно у нас можуть і власники маленьких кіосків, і керівники великих торгових центрів або мережевих супермаркетів.
Для того щоб купити касове обладнання в Києві і по всій Україні недорого, звертайтеся до фахівців компанії за телефонами, вказаними на сайті.