ПРОГРАМИ ДЛЯ КІОСКІВ

monitor1-min

ЩО ВИ ОТРИМАЙТЕ З РІШЕННЯМ CHAMELEON?

Сьогодні рішення автоматизувати процеси торгівлі за допомогою інсталяції програми для кіоску - не примха власника, а необхідність, що диктується жорсткими умовами конкуренції в даному ринковому сегменті.

Програмні продукти Chameleon дозволять власнику бізнесу з будь-якою обліковою системою спокійно керувати віддаленими торговими точками, перебуваючи при цьому на будь-якій відстані від них. Ви зможете оперативно отримувати і передавати дані, завжди бути інформованим щодо об'ємів продажів, стану залишків та інших питань. При цьому дану інформацію Ви будете отримувати повністю автоматизовано, без участі персоналу. Автоматизація торгівлі від компанії Хамелеон Софт допоможе Вам у вирішенні складних завдань.

300

100% контроль потоку товару і грошей на всіх торгових точках в режимі реального часу

300

Скорочення залишків товарів до 60%

300

Збільшення обороту і кількості покупців на 30%

300

Зростання середнього чека мінімум на 20% при використанні системи управління акції та лояльності

ЯК ПІДСУМОК - ЗРОСТАННЯ І РОЗВИТОК ВАШОГО БІЗНЕСУ

при цьому

РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ВКЛАДЕНЬ ДО 6 МІСЯЦІВ

ОКРІМ ЦЬОГО ВИ ЗМОЖЕТЕ

people-thin

оптимізувати штат

ico-9

спрямувати вивільнені гроші в розвиток Вашого бізнесу

obmen

прискорити обслуговування покупців

ico-7

дізнатися краще Ваших покупців, спрямувати потік до Вас, а не до Ваших конкурентів

ico-7

розширити асортимент товарів та послуг

ico-7

легко керувати товарними потоками

ВАШ КІОСК З ХАМЕЛЕОН СОФТ ЦЕ:

productmagaz-2

 • 100% легальний софт у Вашому кіоску чи павільйоні;
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з приголомшливими можливостями;
 • Дані зберігаються у клієнта або в “хмарі” за Вашим бажанням;
 • Стабільність навіть без зв'язку;
 • Потужна система управління акціями відтепер доступна всім;
 • Нараховуйте гостям бали;
 • Підтримка подарункових сертифікатів і купонів;
 • Будь-які форми оплати;
 • Електронний документообіг;
 • Переоблік без закриття кіоску;
 • Інтерфейс для ПК, тачскрінів та планшетів;
 • Гнучкість у використанні будь-якого обладнання.

Управління програмами лояльності - легко і зручно завдяки новій системі від Хамелеон софт

РЕАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

ДАНІ ОНЛАЙН З УСІХ ТОЧОК

Завдяки технологіям Chameleon, Ви можете контролювати потоки товарів і грошей в режимі реального часу на будь-якій торговельній точці безпосередньо наразі зі свого смартфона, планшета або традиційного комп'ютера.
ЄДИНИЙ СЕРВЕР ДЛЯ ВСІХ КАС

Немає потреби будувати складну архітектуру проміжних серверів. Єдиний сервер Chameleon для необмеженого числа торгових точок, що розміщується там де Ви цього хочете.
МАГАЗИН ДАЛЕКО, ПРОБЛЕМИ ЗІ ЗВ'ЯЗКОМ?

Немає проблем. Працюємо на самих повільних і нестабільних каналах, щоб Ви завжди бачили свій бізнес. Вистачить і GPRS.

ПРАЦІВНИКИ БОЯТЬСЯ НОВОГО?

Ми і це передбачили. Інтерфейс створений для будь-якого контингенту працівників. Він зрозумілий, дружній і просто унікальний. Працюйте із задоволенням!
ХОЧЕТЕ БІЛЬШЕ ПОКУПЦІВ?

Ми створили систему налаштування й управління акціями, а також програмами лояльності для будь-якого клієнта. Наразі не треба кожного разу привертати програмістів. Вигадайте будь-яку акцію і самостійно налаштуйте її для Ваших постійних покупців або для окремих магазинів за допомогою нашого конструктора акцій.
ОПТИМІЗУЙТЕ ВАШ ШТАТ

Наші рішення не призводять до зростання штату для обслуговування та підтримки програмного забезпечення. Всі процеси повністю автоматизовані і відбуваються без участі людини - від обміну даними до оновлення програми на точках.

ЯКЕ ОБЛАДНАННЯ ОБРАТИ?

Ви обираєте будь-яке обладнання як Вам зручно. А інтерфейс адаптований для звичайних ПК, тач-скрінів, планшетів на Ваш вибір.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

При простому і легкому інтерфейсі Ви отримуєте приголомшливі функціональні можливості - від роботи зі звичайним чеком, до роботи зі електронними документами, проведенням переобліку без закриття магазину.
ЛЕГАЛЬНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Купуючи і використовуючи Chameleon Evolution Ви повністю забезпечуєте легальність всього програмного устаткування на Ваших торгових точках, тому що наша система використовує безкоштовні рішення, такі як LINUX, ANDROID, а також промислову СУБД PostgresSQL.

НАШИМ КЛІЄНТАМ СПОКІЙНО З НАМИ

БО ХАМЕЛЕОН СОФТ ЦЕ:

300

провідний, динамічний розробник програмного забезпечення;

300

оперативне доопрацювання завдань клієнтів;

300

якісна сервісна підтримка від впровадження до супроводу 365 днів на рік;

300

система прийому платежів;

300

широкий вибір торгового обладнання;

300

послуги оренди серверних потужностей в "Хмарі";

ДОЗВОЛЬТЕ СОБІ ЗАОЩАДЖУВАТИ ЧАС ПОЗБУВШИСЬ РУТИНИ

тепер Ви точно зможете

ПРОВОДИТИ БІЛЬШЕ ЧАСУ ЗІ СВОЄЮ РОДИНОЮ

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОДУКТИ

 • Програмне забезпечення

 • Обладнання

 • інтуїтивно простий інтерфейс програми, поєднується з широкими функціональними можливостями, що означає швидке навчання співробітників будь-якого віку і кваліфікації;
 • обмін даними з торговими точками повністю автоматизований, що означає мінімальні тимчасові витрати на адміністрування і обслуговування системи;
 • організація внутрішнього електронного документообігу з торговими точками, що підвищує швидкість обробки документів, знижує витрати;

Показати більше

 • автоматичне оновлення системи на торгових точках без участі адміністраторів;
 • отримання даних з точок в режимі реального часу (продажу, гроші, документи, повідомлення тощо);
 • автоматичний обмін всіма даними між центральною базою даних і торговими точками;
 • отримання даних з точок в режимі реального часу (продажу, гроші, документи, повідомлення тощо);

Показати більше

З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ

ДОЛУЧАЙТЕСЬ І ВИ!

Зручність управління торговими процесами з програмою для кіоску і павільйону

Незважаючи на зростаючу популярність серед населення супермаркетів і торгових центрів, актуальність кіосків і торгових павільйонів залишається незмінною. Цей вид діяльності доступний для підприємців-початківців, а також тих, хто не володіє великим капіталом для відкриття, скажімо, магазину. Проте, відносно легкий процес організації бізнесу не гарантує його успішного розвитку і прибутковості. Тому для оптимізації роботи на місцях і підвищення контролю за діями реалізаторів вагому роль відіграє грамотна автоматизація торгових точок з впровадженням програм для кіосків. Компанія Хамелеон Софт пропонує комплексні рішення (програми для павільйонів), з якими можливо легко автоматизувати торговельні точки і раціоналізувати використання ресурсів.

Програма для павільйону Chameleon: нові горизонти

Інтуїтивно зрозуміла і зручна в роботі програма для кіоску Chameleon дозволяє власнику легко і з комфортом здійснювати управління роботою торгових точок. Контроль за діяльністю кіоску навіть у віддаленому режимі не викличе труднощів. Власник отримує можливість бути оперативно проінформованим про продажі, наявності залишків і відправляти інформацію в зворотному порядку. Автоматизований збір інформації за допомогою програми для павільйону без залучення працівників - важливий момент, який допоможе уникнути зловживань і розкрадань з боку персоналу.

Докладніше...

Evolution

Робоче місце касира, що має достатньо функцій і можливостей для будь-якої торговельної точки – від кіоску до супермаркету, що поєднує в собі простоту у використанні разом з широкими можливостями і зручним інтерфейсом.

Читать дальше

Resto

Доступна і проста система для автоматизації кафе, ресторанів категорії малий бізнес. Повноцінний облік всіх процесів, у тому числі виробництва продукції, облік складського господарства, зрозумілий і функціональний інтерфейс офіціанта.

Читать дальше

Scout

Ваш бізнес як на долоні! Завдяки системі Scout в комплексі з програмним продуктом Evolution, Вам відкривається можливість моніторингу управління Вашим бізнесом в режимі реального часу, використовуючи будь-який браузер і мережу інтернет.

Читать дальше