Підсумки виставок Leather & Shoes і SMART RETAIL

Море вражень, цікавих знайомств і продуктивних зустрічей!

Минулого тижня компанія «Хамелеон Софт» взяла участь в двох виставках — Leather & Shoes і SMART RETAIL. Хочемо поділитися з вами враженнями!

Перша виставка, Leather & Shoes, вразила своїми масштабами: три величезних павільйона з безліччю виставкових стендів, велике число виробників і компаній не тільки українських, але й представників з Польщі, Туреччини, Іспанії, Італії та ін. Наш стенд знаходився прямо в центрі другого павільйону, і чесно кажучи, наші менеджери ледь встигали консультувати відвідувачів!

Найбільший інтерес викликала нова планшетний версія каси Domino, тому що вона найбільш підходить для сегменту магазинів взуття, одягу та аксесуарів. Можливість працювати з зображеннями дозволяє наочно продемонструвати ту чи іншу модель, а завдяки модулю документообігу можна проводити інвентаризацію не зупиняючи робочий процес.

Другий захід, Smart Retail, запам’ятався цікавими кейсами від представників провідних роздрібних і сервісних компаній України, в тому числі, «Хамелеон Софт». Керівник компанії Дмитро Агапов виступив з доповіддю щодо проблем черг на касах торгових точок та її вирішення за допомогою каси самообслуговування Chameleon Indigo, яка була представлена ​​на конференції. Дана модифікація з купюроприймачем дозволяє не тільки сплачувати товари банківською картою, а й готівкою.

В цілому, це були насичені чотири дні, де ми завели багато цікавих знайомств, придбали нових партнерів і клієнтів.

На наступних заходах представимо наші рішення ще більш зручними та функціональними!

Опубліковано в: Корисна iнформацiя.