Літня акція «Хамелеон Софт»

Поспішайте купити ПЗ за вигідною ціною!

Літня акція Хамелеон Софт

Серпень — відмінний час для автоматизації бізнесу і впровадження новинок. Для тих, у кого сезонний спад, — це можливість ґрунтовно підготуватися до початку осені, коли всі повернуться з відпусток, і бути у всеозброєнні. А тим, чиї продажі зараз на самому піку, — прекрасний шанс протестувати в «бойових» умовах корисні нововведення. Саме тому в цей період ми проводимо для Вас акцію!

Терміни дії: з 15 серпня по 7 вересня 2018 року.

Суть — в наступному:

1. В зазначений період Ви можете купити будь-яку ліцензію / ліцензії з 15% знижкою. Знижка поширюється тільки на придбання програмного забезпечення, діє як для існуючих користувачів, так і для нових.

2. Тим клієнтам, які планують орендувати ПЗ «Хамелеон Софт», ми даруємо 6 місяців оренди сервера. Основна умова: оренда всього комплексу: Cloud Scout, Chameleon POS (в будь-якому інтерфейсі), а також модулів Торгові документи та Управління акціями і лояльністю. Діє тільки для нових користувачів — на продовження оренди акція не поширюється!

3. Рахунки зі знижкою або орендою сервера в подарунок діють тільки протягом терміну проведення акції. Після його закінчення повертаються стандартні умови.

Залишилися питання? Звертайтесь — наші менеджери з радістю проконсультують і організують для Вас презентацію можливостей ПЗ «Хамелеон Софт»!

Опубліковано в: Корисна iнформацiя.