«Магазин закритий на переоблік» — залиште в минулому такі таблички!

За допомогою «Хамелеон Софт» Ви зможете паралельно вести продажі і інвентаризацію

Інвентаризація без зупинки продажів

Ви прораховували коли-небудь, скільки втрачає Ваш магазин, коли він закритий на переоблік? І справа не тільки в недоотриманому прибутку, а ще й у витратах, які компанія несе так чи інакше, незалежно від наявності продажів. Зарплата персоналу, комунальні платежі, оренда та інші. Ну і звичайно не можна забувати про те, як сприймають це клієнти. Постійні, швидше за все, просто будуть не дуже задоволені, «поцілувавши» зачинені двері (але і це вже привід замислитися, за нинішньої-то конкуренції!). Ті, хто проходять повз, або нові, які могли б стати Вашими, можливо, більше і не зайдуть.

І, не дивлячись на вік щохвилини розвиваючихся технологій і комп’ютеризації, то тут, то там можна зустріти таблички:

Переучет магазин закрыт

При цьому, подібні ситуації відбуваються не тільки в маленьких магазинчиках — цим «грішать» і досить великі торгові мережі.

Як гадаєте, наскільки зростуть продажі по акції, коли «Магазин закритий на переоблік»?

Переучет во время акции

Пора залишити в минулому закриті магазини і таблички з повідомленням про переоблік! ПЗ «Хамелеон Софт» дозволяє провести інвентаризацію без зупинки торгівлі. Коли Ви побачите, наскільки це просто і зручно і хоч раз спробуєте, більше ніколи не захочете закривати свій магазин на переоблік 🙂

Усі POS системи Chameleon містять модуль проведення переобліків прямо на робочому місці продавця. Інтерфейс максимально доброзичливий і дозволяє моментально переключитися на обслуговування відвідувачів без втрати даних. Продовжуйте обслуговувати покупців, у вільний час рахуйте товар в магазині, а система подбає про облік продажів тих позицій, які вже перераховані. А якщо Вам необхідно пересуватися по залу, не потрібен дорогий термінал збору даних: досить звичайного планшета з програмним забезпеченням DOMiNO POS, який також містить модуль інвентаризації, роботу з оприбуткуванням товару, модуль замовлень і може використовуватися в якості додаткового робочого місця касира.

Зручно також і те, що можна перевірити як всю номенклатуру, так за видами товарів і по обраних позиціях. Якщо потрібно актуалізувати кількість в програмі, вибираєте «З передачею відповідальності» — в результаті створюється коригувальний документ, і після закриття відомості дані в ПЗ зміняться на правильні. Якщо просто хочете перевірити наявність, натискаєте «Без передачі відповідальності», — в результаті отримаєте інформацію, без зміни залишків.

Вирішили перевірити чесність персоналу? Сховайте від них залишки і виставте обмеження по кількості спроб введення кількості — вони не зможуть підібрати правильне значення. (Залишки звичайно можуть бути і відкриті — вибір за Вами)

Після закриття відомості ні у кого не буде можливості внести в неї зміни — тільки створити коригувальний документ. Ви будете точно знати, що в ньому «підправили», і зможете з’ясувати причину.

Ще одна вкрай корисна фішка: немає покупців — проводите підрахунок, з’явився клієнт — кілька секунд і пара кліків — і можна проводити продаж. Ось так легко і просто, без натискання купи кнопок і втрат часу співробітника і клієнта, без недоотриманого прибутку та інших витрат!

Як бачите, в «Хамелеон Софт» є досить гнучкий і функціональний інструмент, що враховує всі потреби магазину при проведенні інвентаризації! Він допоможе швидко перевірити кількість потрібних позицій, частково візьме на себе турботу про чесність персоналу 🙂 , дозволить заощадити на покупці терміналу збору даних і, головне, Ви зможете забути про закриття магазину на період підрахунків.

Опубліковано в: Корисна iнформацiя.