ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Мобільний додаток «DOMiNO» і мобільний додаток «AMADOR» (далі - додатки, мобільні додатки) розроблені Товариством з обмеженою відповідальністю «ХАМЕЛЕОН СОФТ» (далі - Організація) (ЄДРПОУ 37658502, юридична адреса: 61010, Україна, м. Харків, вул. Червоношкільна набережна , б. 24, оф. 210).

Текст даної Політики конфіденційності для мобільних додатків (далі - Політики) розміщений і постійно доступний на Веб-сайтах www.chmsoft.com.ua/www.chmsoft.ru.

2. УМОВИ КОРИСТУВАННЯ

При завантаженні, встановленні мобільних додатків «DOMiNO» і «AMADOR», Ви в повному обсязі приймаєте умови даної Політики і висловлюєте свою добровільну і повну згоду на обробку Ваших персональних даних способом і з метою, як це описано в даній Політиці. Якщо Ви не згодні з цією Політикою, будь ласка, відмовтеся від завантаження мобільних додатків.

Організація має право час від часу змінювати і/або доповнювати дану Політику без попереднього письмового повідомлення користувачів. Вам необхідно з періодичністю раз в один місяць знайомитися з цією Політикою на предмет внесених до неї змін і/або доповнень. Якщо Ви продовжуєте користуватися додатками, Ви підтверджуєте свою згоду з новою редакцією Політики.

3. МЕТА ЗБОРУ ТА/АБО ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ

Організація збирає і обробляє Ваші дані, переслідуючи наступні цілі обробки Ваших персональних даних, а саме: функціонування додатків, а також більш зручного, швидкого і безпечного використання Вами. Крім того, передані дані можуть бути використані для звернення до компетентних державних органів з метою захисту прав і свобод людини і громадянина, в тому числі Ваші права.

Дані, які може збирати і обробляти Організація та її партнери у зв’язку з використанням Вами мобільних додатків «DOMiNO» і «AMADOR»:

номер мобільного телефону і дані про мобільну мережу;

Адреса електронної пошти;

статус мобільного пристрою;

доступ до мережі Інтернет;

обсяги вільної пам’яті на мобільному пристрої;

gps-дані про місце знаходження мобільного пристрою;

інформацію та відомості, передані через форму зворотного зв’язку і інші канали комунікації (email, телефони та ін.), включаючи додаткові файли (в тому числі зображення).

4. ВИКОРИСТАННЯ, РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ТА ПЕРЕДАЧА ВАШИХ ДАНИХ

Організація може збирати, записувати, систематизувати, зберігати, змінювати, комбінувати, групувати, знеособлювати, видаляти, змінювати і використовувати Ваші дані з іншою інформацією для забезпечення, управління і розвитку програми.

Організація має право, в тому числі, коли це необхідно, для захисту прав і свобод людини і громадянина, передавати Ваші персональні дані своїм партнерам, а також при зверненні в державні органи і органи міжнародного захисту прав людини. Це відноситься до надійних компаній, які допомагають нам у роботі мобільних додатків і веденні бізнесу за умови, що вони погоджуються зберігати конфіденційність інформації.

Цим Ви висловлюєте свою добровільну згоду, що Ваші дані можуть бути надані третім особам в наступних випадках:

коли це необхідно з метою дотримання законодавства;

у випадках, коли це необхідно для захисту прав людини і основних свобод.

5. ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ

Дана згода може бути розірвана за заявою однієї із сторін з моменту отримання другою стороною заяви про розірвання в письмовому вигляді, шляхом його відправки на електронну адресу, вказану на сайтах www.chmsoft.com.ua/www.chmsoft.ru. У разі відсутності заяви про розірвання, згода діє безстроково, але не менше ніж термін, протягом якого користувачем використовуються мобільні додатки «DOMiNO» і «AMADOR».

Ми використовуємо різні засоби безпеки, щоб гарантувати збереження ваших особистих даних.

6. ІНШІ ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

Ви є відповідальним за повноту і достовірність наданих Вами даних. У разі наявності невідповідностей та/або некоректності в наданих Вами даних, вони повинні бути змінені, в тому числі шляхом звернення до фахівців Організації, як це зазначено в розділі «Контакти».

Організація залишає за собою право при видаленні і/або зміні Ваших даних зберігати ті дані, які необхідні для цілей дотримання чинного законодавства, забезпечення безпеки і ефективності мобільних додатків.

У разі Вашого звернення до ТОВ «ХАМЕЛЕОН СОФТ», Організація має право запросити додаткові дані, необхідні для розгляду відповідного запиту. При ненаданні таких даних розгляд запиту може бути не здійснено.

7. КОНТАКТИ

При виникненні питань щодо цієї Політики або обробки і використання Ваших даних у зв’язку з використанням мобільних додатків «DOMiNO» та «AMADOR», Ви можете звернутися за адресою: 61010, Україна, м.Харків, вул. Червоношкільна набережна, д. 24, оф. 210, або по електронній пошті: [email protected] Ваш запит обов’язково повинен включати ім’я, прізвище, контактні дані для зв’язку, а також іншу інформацію, необхідну для всебічного і повного розгляду вашого запиту.