Colibri

Процесінговий комплекс дозволяє самостійно організувати сервіс по прийому платежів.

Якщо Ваша компанія є великою мережею павільйонів, магазинів, супермаркетів, або Ви є банківською організацією, фінансовою установою – процесінговий комплекс Colibri дозволяє самостійно організувати сервіс по прийому платежів.

У розділі Підключення до системи (стати дилером) Ви знайдете опис функціональних можливостей, а в розділі Пристрої та програмні рішення для прийому платежів кінцевим споживачам перелік і опис програмних рішень для прийому платежів.


Залежно від масштабності нашого бізнесу ми пропонуємо два варіанти співпраці:

- Продаж програмного комплексу Colibri з можливим подальшим обслуговуванням;

- Оренда програмного комплексу. Оренда є оптимальним рішенням для середнього бізнесу.


На торгових точках встановлено обладнання або програмне забезпечення "Хамелеон". При продажу поповнень, система на робочому місці касира звертається на процесінговий сервер "Colibri", на якому налаштовані правила проходження платежів – на який сервер звертається при запиті того чи іншого оператора. Постачальників, таким чином, може бути декілька, в тому числі при укладенні прямих контрактів з операторами. При успішній транзакції, сервер постачальника відповідає процесінговому серверу з ПЗ Хамелеон успішністю операцій, а процесінговий сервер Colibri дає команду торговій точці про друк чека. Дані про продаж фіксуються ПЗ Хамелеон на точці і передаються у внутрішню облікову систему. Вся операція поповнення займає від 1 до 5 секунд.